учителям - Страница 4 - Форум
Главная    Новости    Блог    Опросы    Форум    Фотоальбомы    Карта сайта
24.01.2025, 00:10
 Обратная связь   Гостевая книга      Регистрация   Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
учителям
ovsankaДата: Понедельник, 16.11.2009, 18:03 | Сообщение # 46
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Ищите дополнительную работу artist artist artist priest

ЗРИ В КОРЕНЬ
 
sonechkoДата: Понедельник, 16.11.2009, 18:19 | Сообщение # 47
Генератор идей
Группа: Модераторы
Сообщений: 183
Статус: Offline
Увы ... Для artist не сезон!
Есть предложения?


Светить всегда!
 
ovsankaДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:02 | Сообщение # 48
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Про організацію проведення у 2010 році
обласних тематичних відкритих виставок
ефективного педагогічного досвіду
«Освіта Харківщини ХХІ століття»

З метою визначення пріоритетних напрямів і проблем у розвитку освіти в регіоні, презентації сучасних науково-методичних розробок, новітніх моделей управління загальноосвітніми навчальними закладами, інноваційних та інформаційних технологій навчання, авторських проектів і нової навчальної літератури, а також ознайомлення широкої громадськості з досягненнями освіти в регіоні, популяризації кращого педагогічного досвіду та згідно з Порядком проведення обласних тематичних відкритих виставок ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», затвердженим наказом Головного управління освіти і науки ХОДА від 28.11. 2008 р. № 593 «Про організацію проведення у 2009 році обласних тематичних відкритих виставок ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»...

Додаток 2
до пункту 2.2. наказу
Головного управління
освіти і науки Харківської
обласної державної адміністрації
09.11. 2009 р.
№ 595

Графік
проведення обласних тематичних відкритих виставок ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» у 2010 році


п/п Термін проведення Тема
1. січень «Соціально-психологічне забезпечення навчально-виховного процесу як шлях до ефективної профілактики соціально-небезпечних явищ»
2. квітень «Інноваційні підходи в організації діяльності бібліотек навчальних закладів»
3. жовтень «Методичне об’єднання педагогічних працівників як ефективна форма підвищення професійної компетентності»
4. грудень «Громадсько активна школа як виховна система навчального закладу»


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
sonechkoДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:12 | Сообщение # 49
Генератор идей
Группа: Модераторы
Сообщений: 183
Статус: Offline
Ну и над чем рекомендуете работать??????????

Светить всегда!
 
ovsankaДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:22 | Сообщение # 50
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
над календарными планами biggrin book

ЗРИ В КОРЕНЬ

Сообщение отредактировал ovsanka - Понедельник, 16.11.2009, 21:23
 
sonechkoДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:28 | Сообщение # 51
Генератор идей
Группа: Модераторы
Сообщений: 183
Статус: Offline
ГМ, гм!!!!!!!!
Сейчас подруга сообщила,что в Московском р-не завтра учителя выходят на работу ( без детей, естественно)
А медикам обьявили, что карантин будет продлен до декабря!
Наработаемся!!!!!!!!!!!


Светить всегда!
 
Admin26Дата: Понедельник, 16.11.2009, 21:33 | Сообщение # 52
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
Вот, пора всю школу переводить на виртуальный учебный процесс в интернете! biggrin

 
ovsankaДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:43 | Сообщение # 53
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
За що платять учителю
Статтею 94 Кодексу законів про працю України визначено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому вираженні, яку власник або вповноважений ним орган виплачує працівнику за виконану ним роботу

Згідно зі статтею 115 Кодексу законів про працю України, вона має виплачуватись регулярно в робочі дні у строки, установлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів.

Із чого складається заробітна плата вчителя?

Умови оплати праці, ставка заробітної плати, посадові оклади регулюються Інструкцію про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти.

Відповідно до ст. 25 ЗУ «Про загальну середню освіту» педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу та форми власності складає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становлять тарифну ставку, а також інші види педагогічної діяльності в такому співвідношенні до тарифної ставки (у відсотках):
класне керівництво - 20-25;
перевірка зошитів - 10-20;
завідування - майстернями (15-20), навчальними кабінетами (10-15), навчально-досвідними ділянками (10-15).

Розміри та порядок установлення доплат за інші види педагогічної діяльності визначаються Кабінетом Міністрів України.

Щомісячна заробітна плата педагогічних працівників установ освіти визначається шляхом множення ставки заробітної плати на їх фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень і виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року.

Учителям початкових класів, яким із незалежних від них причин не може бути забезпечене повне тижневе навантаження, заробітна плата виплачується в розмірі не нижче місячної ставки, якщо:
у 2-4-х класах уроки образотворчого мистецтва, музики та співів, фізкультури передані спеціалістам;
у 1-х класах учителі за станом здоров'я та з інших причин не можуть вести уроки фізкультури та співів;
у 1-4-х класах шкіл із поглибленим вивченням іноземної мови, у сільських початкових школах, коли вчителі внаслідок своєї підготовки не можуть вести уроки іноземної та інших мов.

Учителям, в яких із незалежних від них причин протягом навчального року навантаження зменшується порівняно з навантаженням, установленим їм при тарифікації, до кінця навчального року виплачується заробітна плата у випадку, коли:
навантаження, що залишилось, вище встановленої норми на ставку - заробітна плата за фактичну кількість годин;
навантаження, що залишилось, нижче встановленої норми на ставку - заробітна плата за ставку, коли немає можливості цих педагогічних працівників довантажити навчальною роботою в даній місцевості за умови виконання іншої організаційно-педагогічної роботи;
при тарифікації навчальне навантаження було встановлено нижче норми за ставку - заробітна плата, установлена при тарифікації, за умови виконання іншої організаційно-методичної роботи.

У випадку, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводились із незалежних від учителя причин (сільгоспроботи, епідемії, несприятливі метеорологічні умови тощо), його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, установленої при тарифікації, за умови, що вчитель виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. При відсутності такої роботи час простою оплачується в порядку та розмірах, визначених відповідно до Кодексу законів про працю України.

Місячна заробітна плата директора (керівника) та його заступника залежить від їх освіти, категорії та тарифного розряду, а також від кількості учнів у школі.

Відповідно до Інструкції № 102 тарифний розряд керівника (завідуючого, начальника) закладу з кількістю учнів понад 1500 складає 17, від 501 до 1500 учнів - 16, від 500 учнів - 15.

Які існують надбавки до заробітної плати (посадового окладу) вчителів, викладачів та інших педагогічних працівників?

Відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти до надбавок, на які нараховуються премії працівникам освіти, відносять:
високі творчі та виробничі досягнення в роботі;
класність (категорію);
знання та використання іноземної мови в роботі;
виконання особливо важливих (складних) робіт на строк їх проведення;
робота з іноземними учнями;
персональна надбавка, установлена за рішенням органу управління.


ЗРИ В КОРЕНЬ

Сообщение отредактировал ovsanka - Понедельник, 16.11.2009, 21:45
 
ovsankaДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:46 | Сообщение # 54
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Як оплачується перевірка письмових робіт (зошитів)?

Відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, де зазначено, що вчителям 1-4-х класів загальноосвітніх шкіл за перевірку зошитів учнів проводиться додаткова оплата в розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати. Ця доплата проводиться основному вчителю незалежно від навантаження. Якщо в 1-4-х класах уроки з мов проводить інший учитель, доплата йому за перевірку зошитів проводиться за фактичну кількість годин, виходячи з розмірів, передбачених для вчителів початкових класів, з урахуванням кількості учнів.

Учителям 5-11-х (12-х) класів шкіл усіх типів і найменувань проводиться додаткова оплата за перевірку письмових робіт з мов і літератури в розмірі 20 відсотків, математики - 15, іноземної мови, стенографії, технічної механіки (конструювання) та креслення - 10 відсотків ставки заробітної плати. При цьому за перевірку робіт із креслення вчителям загальноосвітніх шкіл доплата не проводиться. Також у початкових класах, в яких заняття повинні вести два вчителі, у випадку відсутності другого вчителя по хворобі або з інших причин доплата за перевірку зошитів проводиться як за один клас залежно від загальної кількості учнів. Ця додаткова доплата за перевірку письмових робіт проводиться з урахуванням установленої норми навантаження. У випадку, коли вчитель 5-11-х (12-х) класів має навантаження з предметів, з яких установлена додаткова оплата за перевірку письмових робіт, більше чи менше 18 годин на тиждень (72 години на місяць), доплата відповідно збільшується чи зменшується.

У 1-11-х (12-х) класах шкіл усіх типів і найменувань із кількістю учнів менше 12 осібоплата за перевірку письмових робіт проводиться в розмірі 50 відсотків відповідних доплат. Даний порядок оплати застосовується і при розподілі класів і груп на підгрупи. Перерахунок розміру доплат за перевірку зошитів у зв'язку зі зміною кількості учнів протягом навчального року не проводиться (окрім випадків, коли тарифікація педагогічних працівників здійснюється на початок першого та другого півріччя).

Як оплачується класне керівництво?

Відповідно до інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівникам освіти додаткова оплата за класне керівництво проводиться вчителям (крім керівників) у таких випадках:
учителям 1-4-х класах у розмірі 20 відсотків від ставки заробітної плати;
учителям 5-11-х (12-х) класів у розмірі 25 відсотків від ставки заробітної плати.

У класах (класах-комплектах) шкіл усіх типів і найменувань із кількістюучнів менше 12 осіб оплата за класне керівництво здійснюється в розмірі 50 відсотків відповідних розмірів доплат.

У початкових класах (класах-комплектах), в яких заняття повинні вести два вчителі, у випадку відсутності другого вчителя по хворобі або з інших причин доплата за класне керівництво проводиться як за один клас (клас-комплект) залежно від загальної кількості учнів.

Перерахунок розміру доплат за класне керівництво та за перевірку зошитів у зв'язку зі зміною кількості учнів протягом навчального року не проводиться (крім випадків, коли тарифікація педагогічних працівників здійснюється на початок першого та другого півріччя).

Запитання: Я працюю у школі 15 років, маю звання «учитель-методист». Які надбавки до заробітної плати я маю отримувати? Чи залишиться доплата за звання «учитель-методист» у випадку, якщо я переведусь до іншого закладу освіти (школи)?

У Законі України «Про освіту» зазначено, що виплата педагогічним і науково-педагогічним працівникам надбавок за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу (ставки заробітної плати) залежить від їхнього стажу роботи, у відсотках:
3 роки - 10;
понад 10 років - 20;
понад 20 років - 30.

Відповідно до Інструкції № 102 ставки заробітної плати та посадові оклади підвищуються на 15 відсотків за звання «учитель-методист». У випадку переходу працівника з одного закладу до іншого на однакові посади або на посади, які відповідають профілю предмета, дисципліни, що викладається, доплата за звання зберігається до чергової атестації.

Отже, із вищевикладеного можемо зробити висновок, що вам має виплачуватись надбавка до посадового окладу в розмірі 45 відсотків. Ця доплата зберігається за вами в разі переходу в іншу школу.

Автор: О. Дзядзьо .........http://osvita.ua/teache


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
ovsankaДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:49 | Сообщение # 55
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Методичний день учителя
Педагогічна творчість учителя впливає на розвиток учня. Адже плекати талант - це велика відповідальність, але разом із тим - відчуття радості успіху за свою працю, за перші учнівські «сходинки» у світ великої науки

Саме тому в навчальних закладах повинні створюватись умови для творчого зростання, постійного підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення майстерності вчителя через проведення методичної роботи у школі.

Умови надання методичного дня

Права та обов'язки суб'єктів навчально-виховного процесу визначено законом України «Про освіту» та Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. № 964.

Відповідно до загального положення про надання методичного дня, учителі-предметники загальноосвітніх навчальних закладів на основі колективного договору мають право на отримання методичного дня. Він установлюється при умові обсягу навчального навантаження 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку, не порушуючи навчального режиму школи та не створюючи перевантаження учнів.

Методичний день: вихідний чи вільний день?

Уміння займатися самоосвітою - це отримання багатогранної універсальної освіти, яка дозволяє адаптуватись у зміні соціально-економічних умов. Тому метою надання методичного дня є створення необхідних умов для підвищення педагогічної майстерності, удосконалення методичної підготовки вчителя.

Упродовж методичного дня вчитель займається самоосвітою, а саме:
вивченням законодавчих актів і нормативних документів з питань освіти й виховання;
тематичним плануванням;
оволодінням конкретними педагогічними технологіями, їх адаптацією до своїх умов;
вивченням передового педагогічного досвіду;
ознайомленням з новинками науково-педагогічної літератури;
розробкою методичних матеріалів зі свого предмета, а також позакласної роботи;
розробкою індивідуальних планів для учнів;
відвідуванням бібліотек;
роботою в методичному кабінеті.

Виходячи із вищевказаного, методичний день не є для вчителя додатковим вихідним днем.

Обов'язки вчителя-предметника в методичний день
бути присутнім або брати участь у роботі всіх громадських, раніше спланованих заходів у школі й поза нею;
при необхідності заміняти відсутніх учителів;
бути на чергуванні в навчальному закладі разом зі своїм класом.

Отже, адміністрація школи має право викликати вчителя на роботу, якщо в його методичний день проводяться раніше сплановані заходи у школі й поза нею, а вчитель не має права відмовитись від проведення замін, поставлених у його методичний день.

Контроль дотримання режиму методичного дня

Контроль дотримання режиму методичного дня здійснює заступник директора з навчально-виховної роботи, а саме:
дає індивідуальні рекомендації вчителям із тем їх самоосвіти;
організовує та проводить методичні дні (тижні), теоретичні та практичні семінари;
допомагає у складанні індивідуальних програм самоосвіти;
організовує та проводить діагностику результатів роботи вчителів і підвищення їх майстерності.

Педагогічні працівники школи мають подати заступнику директора з навчально-виховної роботи приблизний план розробки методичних матеріалів (обговорених на засіданні методичного об'єднання кафедри).

Автор: О. Сокіл..........http://osvita.ua/teacher


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
ovsankaДата: Вторник, 17.11.2009, 09:35 | Сообщение # 56
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Стоп кризис

Я согласен - и впредь не платите,
Пусть шатает меня на ходу,
Не давайте жилья, не кормите,
Все равно на работу приду.
День аванса - нет траурней даты,
Просто нет его в этом году,
Задержите ещё и зарплату,
Всё равно на работу приду.
Отдыхать никуда не поеду,
Это море имел я в виду,
Голый чай и сухарик обеду,
Все равно на работу приду.
"Премиальных" мне вовсе не надо,
Я фигуру свою берегу,
Не нужны никакие награды,
Все равно на работу приду.
Ничего, что одежда помята,
Я не вру вам, имейте в виду,
Если "вход" для меня будет платным,
Я в кредит на работу приду.
Я приду, даже если затменье,
О морозах зимою забуду,
Даже если в мозгу помутненье,
Я ПРИДУ! НО РАБОТАТЬ НЕ БУДУ!


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
Admin26Дата: Вторник, 17.11.2009, 10:53 | Сообщение # 57
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
respect

 
Admin26Дата: Вторник, 17.11.2009, 10:59 | Сообщение # 58
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
«Дави Империализма Гиену
Могучий Рабочий Класс!
Вчера были танки лишь у Чемберлена,
А нынче есть и у нас!»

Из лозунгов Первомайской демонстрации 1927 г.

Прикрепления: 4505653.jpg (81.1 Kb)


 
sonechkoДата: Вторник, 17.11.2009, 12:33 | Сообщение # 59
Генератор идей
Группа: Модераторы
Сообщений: 183
Статус: Offline
ovsanka!
Классный стих!!!!!! Ну просто НА ЗЛОБУ ДНЯ! Повешу на самом видном месте
Попытаюсь выучить наизусть, а если глюкозы не хватит - буду просто читать и умиляться!

Добавлено (17.11.2009, 12:33)
---------------------------------------------
Дорогие коллеги, кушайте бананы и будьте счастливы!!!!!!!!!!


Светить всегда!
 
Admin26Дата: Вторник, 17.11.2009, 12:46 | Сообщение # 60
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
Просто вспомнилось (настроение такое): "Ешь ананасы, рябчиков жуй, день твой последний приходит буржуй!" biggrin

 
Поиск:

Copyright MyCorp © 2025; Rambler's Top100 KinderNews.info