18.05.2024, 07:30

Главная » 2013 » Март » 26 » Вітаємо!
    Вітаємо!

Вітаємо команду ХЗОШ №26, яку нагороджено дипломом ІІ ступеня у командному заліку, та учня ХЗОШ №26 Савченка Дмитра, який нагороджений дипломом ІІІ ступеня у особистому заліку переможців VІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Н А К А З

20.03.2013                                                                            № 49

Про підсумки VІІ міського Кубку

з пошуку в мережі Інтернет

для учнів 5-11 класів загальноосвітніх

навчальних закладів

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради
    від 28.01.2013 № 23 «Про проведення VІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів»
    16 березня 2013 року оргкомітетом Кубку проведено VІІ міський Кубок з пошуку в мережі Інтернет.

Відповідно до Умов проведення VІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет та на підставі рішення журі Кубку (протокол додається)

НАКАЗУЮ:

1.   Визнати переможцями VІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у командному заліку і нагородити:

1.1.     Дипломом І ступеня та цінними подарунками команду учнів Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.

1.2. Дипломами ІІ ступеня та цінними подарунками:

- команду учнів Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

- команду Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області.

1.3. Дипломами ІІІ ступеня та цінними подарунками:

- команду Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №84 Харківської міської ради Харківської області;

- команду Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №94 Харківської міської ради Харківської області;

- команду Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області.

2. Визнати переможцями VІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у особистому заліку і нагородити:

2.1. Дипломом І ступеня та цінним подарунком Денисенка Артема – учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області.

2.2. Дипломами ІІ ступеня та цінними подарунками:

- Дреймана Олега – учня Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

- Клочка Сергія – учня Харківської гімназії №14 Харківської міської ради Харківської області.

2.3. Дипломами ІІІ ступеня та цінними подарунками:

- Савченка Дмитра – учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області;

- Демченка Микиту – учня Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

- Лисенка Іллю – учня Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.

3. Управлінням освіти адміністрацій районів Харківської міської ради проаналізувати результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району в VІІ міському Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і довести інформацію про підсумки Кубку до відома керівників навчальних закладів.

До 29.03.2013

4. Інженеру з інформаційно-методичного та технічного забезпечення Науково-методичного педагогічного центру Подворному І.В. розмістити цей наказ на сайті Департаменту освіти.

До 27.03.2013

5.   Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти Стецюру Т.П.

Директор Департаменту освіти                                      О.І.Деменко

Категория: Новости школы | Просмотров: 1146 | Добавил: ovsanka | Рейтинг: 0.0/0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Целесообразно на данном сайте отображать протоколы общешкольных и родительских собраний?

«  Март 2013  »