"Песня земли" - Форум
Главная    Новости    Блог    Опросы    Форум    Фотоальбомы    Карта сайта
18.05.2024, 06:05
 Обратная связь   Гостевая книга      Регистрация   Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Кофейня » Нам пора об этом задуматься » "Песня земли" (как же далеко мы зашли)
"Песня земли"
Admin26Дата: Понедельник, 16.11.2009, 17:05 | Сообщение # 1
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline


 
sonechkoДата: Понедельник, 16.11.2009, 17:28 | Сообщение # 2
Генератор идей
Группа: Модераторы
Сообщений: 183
Статус: Offline
Если бы ёще у меня и звук работал.... Ускоритель в гости не хочет приходить!!!!!!!!! cry

Светить всегда!
 
Admin26Дата: Понедельник, 16.11.2009, 17:29 | Сообщение # 3
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
исчерпывающий комментарий dry

 
NIKA-VERAДата: Понедельник, 16.11.2009, 19:52 | Сообщение # 4
Есть первые мысли...
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Статус: Offline
Давно пора задуматься. Печально. Прямо под мое настроение.
 
ovsankaДата: Понедельник, 16.11.2009, 20:46 | Сообщение # 5
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
клип старый, а проблема актуальна

ЗРИ В КОРЕНЬ
 
АвеларДата: Понедельник, 16.11.2009, 21:12 | Сообщение # 6
Завсегдатай
Группа: Модераторы
Сообщений: 137
Статус: Offline
Quote (sonechko)
Если бы ёще у меня и звук работал

там караоке. Если состоишь в "GreenPease" очень актуально
Quote (NIKA-VERA)
Прямо под мое настроение.

Художника легко обидеть. Вашу легкоранимую душу это сильно затронет smile но не расстраивайтесь так. В мире хватает и других хлопот. Кризис-шмизис, терроризм, коррупция, бюрократия и др. Душу спасать надо...
По поводу greenpease Некогда я работал на предприятии по вырубке леса. У меня нет водительского удостоверения, но периодически я садился за руль лесовоза. И при виде ГАИшника даже сердце не ёкало, хотя знал 100%, что остановит. Это была проблема хозяина. Да и не очень большая проблемма, потому, как зависело только от суммы дохода с этого грузовика. Куда бы я не заехал в лесу на "Урале" я пытался увидеть отсутствие следов человеков. Таковых просто НЕБЫЛО. Но основная причина была-то в ГАИшнике. Или в законадателях (в порт хоть на плече бревно принеси, максимум паспорт покажешь) Но оговорюсь: ЭТО БЫЛО В ПРОШЛОМ


72-83_У_(кл.р.Рубановская_Л.Л.)
 
Admin26Дата: Понедельник, 16.11.2009, 21:25 | Сообщение # 7
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
Quote (Авелар)
В мире хватает и других хлопот. Кризис-шмизис, терроризм, коррупция, бюрократия и др.

Дело в том, что при неразрешении этой проблемы - все остальны теряют смысл.


 
АвеларДата: Понедельник, 16.11.2009, 22:20 | Сообщение # 8
Завсегдатай
Группа: Модераторы
Сообщений: 137
Статус: Offline
предлагаю вместо школьных выплат сдать деньги на производство озона для ремонта "озоновых дыр" Готов лишить свою школу моих родительских субсидий. Это будет наш интернациональный ответ международному бюрократизму surprised
P.S. Ни фига себе сформулировал...


72-83_У_(кл.р.Рубановская_Л.Л.)
 
sonechkoДата: Понедельник, 16.11.2009, 22:26 | Сообщение # 9
Генератор идей
Группа: Модераторы
Сообщений: 183
Статус: Offline
pioneer

Светить всегда!
 
Admin26Дата: Понедельник, 16.11.2009, 23:16 | Сообщение # 10
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
Наши "субсидии", к сожалнию, эту проблему не решат.
я думаю, что для этих денег есть более целесообразное применение


 
АвеларДата: Понедельник, 23.11.2009, 00:16 | Сообщение # 11
Завсегдатай
Группа: Модераторы
Сообщений: 137
Статус: Offline
Предлагаю задуматься о другой проблеме ( Admin26, добавьте как flesh)

Касается армянского геноцида, но мне кажется вполне актуально и для Украины.
Специально для sonechko, без звука, слова песни:
Hayastan
Пусть эта весна будет для тебя безмятежной
Пусть цветение этой весны убаюкает тебя
Многострадальная Родина моя
Хватит находиться в заблуждении
Хватит тихо с поникшей головой идти
Остановись, и снова смотри вперёд.
Армения!
Забудь прошлое, которое ушло,
Верь, лишь любовь тебе осталась,
Пусть мой Бог благословит сынов армянских
Пусть журавль в твоём сердце гнездо вьёт
Пусть соловей своей песней заставит душу петь
И путь эти первые цветы твои раны в тепле держат
И пусть лучи солнца тебя снова наполнят, зальют любовью
Армения!
Забудь прошлое, которое ушло,
Верь, лишь любовь тебе осталась,
Пусть мой Бог благословит сынов армянских


72-83_У_(кл.р.Рубановская_Л.Л.)
 
Admin26Дата: Понедельник, 23.11.2009, 14:08 | Сообщение # 12
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
ок

 
NataliiaBДата: Понедельник, 23.11.2009, 15:19 | Сообщение # 13
Пока читаю...
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Да, сколько не смотрю этот клип очень за душу берёт!!! :((

Грустно, что в основном люди бизнеса думают о сиюминутной прибыли ... а что будет дальше ... да, хоть трава не расти ...


Бойченко Н. Б.
 
Admin26Дата: Понедельник, 23.11.2009, 15:37 | Сообщение # 14
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
К сожалению, это свойственно не только людям бизнеса.

 
ovsankaДата: Среда, 25.11.2009, 04:19 | Сообщение # 15
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Спілкуйтесь з дітьми...
На черговій конференції «Буття українців», що відбулася наприкінці березня у Києві, йшлося про те, як виростити й виховати здоровим та всебічно розвиненим представника нашої нації.

У своєму виступі Олександр Марчук, який вивчає давньоукраїнські традиції, зазначив, що людина не може бути здоровою, якщо не розвиває свої інтелектуальні можливості. Власне, якби життя в українському соціумі було гармонійним, то роль вихователя цілком можна було б довірити школі. На жаль, парадокс нашого національного буття полягає в протилежному: в багатьох українських школах навчання і виховання будують так, що від цих закладів марно сподіватися – чогось доброго. Насамперед, маю на увазі те, що сучасні школи, включаючи й вищі, відірвані від справжнього правдивого національного життя, там пропагуються невластиві українцям ідеали, такі, наприклад, як жадоба до грошей, зверхність однієї людини над іншою, врешті – нівелюють давні звичаї і традиції предків.

– Чи ж може в такому середовищі вирости здоровим і щасливим українець? – запитую Олександра Марчука.

– На жаль, система освіти в українських школах нагадує такий вид культуризму, що спеціалізується на розвиткові однієї частини тіла. Інакше, як дисгармонізацією особистості, цей процес і не назвеш. Що ж отримуємо в результаті? Повільну руйнацію здоров’я, аж до його знищення. На жаль, це відбувається навіть у таких вищих навчальних закладах, як університети. Замість того, щоб формувати цілісне світосприйняття молодої людини (власне, назва «універсум» означає цілісність), там дають фрагментарну освіту. Часто такі юнаки й дівчата не розуміють, що роблять, куди рухаються… Я вважаю, це відбувається внаслідок того, що насправді немає дисциплін, які б формували цілісне світосприйняття. Хіба може зробити це декілька годин філософії на тиждень? Таким чином, вуз закінчують люди, свідомістю яких можна легко маніпулювати.

–У чому особисто Ви вбачаєте вихід з цієї ситуації?

– О, наш народ має надзвичайно ефективну, повнокровну систему виховання і розвитку особистості, включаючи інтелектуальну, нейрофізіологічну сфери, центральну й периферійну нервові системи. Найпарадоксальнішим є те, що кожен українець у глибинах своєї підсвідомості носить ті знання. Проблема лише в тому, що не може їх усвідомити. Насамперед, цей пласт знань пов’язаний з життям на лоні природи. Якщо поспілкуватися з будь-якою бабусею, яка живе в селі, то одразу можна відзначити, що до природи ця людина ставиться, як до живої істоти, більше того, вона для неї – Бог.

– Що ж відбувається внаслідок спілкування з природою?

– Включаються особливі частини мозку, що дають змогу спілкуватися із землею, рослинами, тваринами. Внаслідок цього йде гармонізація особистості, не виникає інтелектуального розриву.

– Пане Олександре, що б Ви порадили батькам, які вимушені своїх дітей оформляти у звичайні, далекі від арійських традицій школи? На жаль, у більшості випадків іншого вибору немає…

– Багато сучасних вчителів не усвідомлюють, що вони не засівають поле (свідомість учнів) чимось позитивним, а «асфальтують» ту площину, що є насправді зомбуванням. Я вже казав, що такий підхід може лише зруйнувати здоров’я… Але вихід є. Відповідальність за повноцінне навчання і виховання дитини батьки мусять взяти на себе. Насамперед, вони повинні максимально багато, скільки дозволяє час, спілкуватися з дитиною. Наступне правило: навчити свого сина чи доньку спілкуватися із землею, водою, рослинами. Жива природа несе багато цінної для життя інформації. Якщо посилати їй почуття любові, то у відповідь обов’язково отримаєш у декілька разів сильніші сигнали. Зрозумівши ці істини на рівні підсвідомості, дитина таким чином опирається на тисячолітню мудрість предків, а володіючи нею, буде завжди отримувати позитив від життя. Часом ми, українці, не знаємо, які великі знання носимо у собі. Той величний дух предків наших найповніше передається у процесі живого спілкування. Один з постулатів, який дійшов крізь тисячоліття, полягає в тому, що оточуючий простір є святим, його треба старанно охороняти від різноманітних негативів.

– У вас є діти?

– Так. Моєму синові Володимиру чотири роки.

– Ви його виховуєте в арійській (трипільській) традиції?

– Так. Перш за все, вважаю необхідним дати волю його характерові. Він мусить якнайповніше проявитись саме в перші роки свого життя. Це – перший крок до розкриття людської сутності.

– Кажуть, що діти, навіть маленькі, навчають своїх батьків. Чому Вас навчив Володимир?

– Він – моя перша дитина, яка зблизила нас із дружиною. Відчуваю, що ми всі троє тепер маємо спільний егрегор. Навіть всі троє спимо в одному ліжку за давньою українською традицією.

– Відомий західноєвропейський лікар Спок на противагу тому, що можете Ви, радить навіть немовля класти в окремій кімнаті й не реагувати на його «капризування»…

– Не думаю, що відчужена від батьківського й материнського тепла дитина вранці може встати й сказати: «Тату, я тебе люблю». Коли чую це вранці від сина, у мене на душі свято.

Тетяна ОЛІЙНИК
http://ukrgazeta.plus.org.ua


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
Форум » Кофейня » Нам пора об этом задуматься » "Песня земли" (как же далеко мы зашли)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024; Rambler's Top100 KinderNews.info