Футбольный фан-клуб команды "Металлист" - Форум
Главная    Новости    Блог    Опросы    Форум    Фотоальбомы    Карта сайта
18.05.2024, 07:48
 Обратная связь   Гостевая книга      Регистрация   Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Кофейня » Хобби » Футбольный фан-клуб команды "Металлист" (участие школы № 26)
Футбольный фан-клуб команды "Металлист"
Admin26Дата: Вторник, 06.10.2009, 10:59 | Сообщение # 1
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
В данной теме предлагаю рассказывать о деятельности и общаться участникам школьного фан-клуба команды "Металлист".

 
ovsankaДата: Среда, 07.10.2009, 20:41 | Сообщение # 2
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Люди гибнут за МЕТАЛ!!!!!!!!!!

ЗРИ В КОРЕНЬ
 
gromoffoneДата: Четверг, 08.10.2009, 00:05 | Сообщение # 3
Генератор идей
Группа: Модераторы
Сообщений: 173
Статус: Offline
Quote (ovsanka)
Люди гибнут


A la guerre comme a la guerre
 
ovsankaДата: Среда, 14.10.2009, 20:25 | Сообщение # 4
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Ну люди всегда гибнут, а МЕТАЛЛИСТ -вечен, он будет чемпионом!!!!!!!!!!!

Добавлено (14.10.2009, 20:25)
---------------------------------------------
Поздравляем сборную Украины с победой над сборной Андоры 6:0.
Трудновато играть в горах...Надо быстро бегать.Молодцы!


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
vanya-chikenДата: Среда, 14.10.2009, 22:02 | Сообщение # 5
У меня есть что сказать
Группа: Проверенные
Сообщений: 39
Статус: Offline
Металист- вперед,труба зовет
Желто-синий- самый сильный. Первая столица верит в МЕТАЛ!!!!!!!!!!!!!!!!
 
АвеларДата: Среда, 14.10.2009, 23:00 | Сообщение # 6
Завсегдатай
Группа: Модераторы
Сообщений: 137
Статус: Offline
Quote (vanya-chiken)
Металист- вперед,труба зовет

biggrin biggrin biggrin Зенит!!! Зенит!!!

crazy Не убивайте help Я абсолютно не фанат, просто про Металлист не слышал с 94, всё время Зенит на слуху. Но фанатские речёвки все те жи. А в общем, приятно вспомнить. Тем более, что даже на один матч Металлиста сходил (ни на каких других больше в жизни небыл)


72-83_У_(кл.р.Рубановская_Л.Л.)
 
Admin26Дата: Четверг, 15.10.2009, 11:24 | Сообщение # 7
Я здесь прописан(а)
Группа: Администраторы
Сообщений: 1494
Статус: Offline
В этом году Металлист дошел до 1/8 кубка УЕФА!

 
lelekaДата: Понедельник, 19.10.2009, 22:02 | Сообщение # 8
Активист
Группа: NewsMaker
Сообщений: 60
Статус: Offline
Недавно были возле стадиона "Металлист"-вот это ДА! Суперски -такую махину построили, парковку-обалдеть
 
ovsankaДата: Понедельник, 09.11.2009, 20:50 | Сообщение # 9
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Стадіон "Металіст" вкладається в терміни підготовки до ЄВРО-2012
Розміщено: 2009-11-09 08:54:56

Головна спортивна арена міста – стадіон КП ОСК «Металіст» – буде здана в експлуатацію 5 грудня 2009 року. Як повідомляє Департамент з питань підготовки і проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу 2012 року і спорту, жодних побоювань щодо термінів введення в експлуатацію стадіону немає.

Підготовлений план управління стадіоном. Його розробка проводилась із залученням іноземних фахівців, які мають подібний досвід, а також з урахуванням досвіду кращих стадіонів Європи і, перш за все, Німеччини, Австрії і Швейцарії, що проводили останні футбольні чемпіонати 2006 і 2008 років. Крім того, план управління буде уточнений у 2010 році. Він включатиме всі «ноу-хау» за підсумками проведення Чемпіонату світу з футболу в ЮАР.

Невід'ємною частиною проекту реконструкції головної спортивної арени міста є розвиток території, прилеглої до стадіону, що зробить його доступним, забезпечить безпеку глядачів і необхідну кількість парковочних місць для автотранспорту.

Довідково:

З метою усунення зауважень і рекомендацій УЄФА на 01.11.2009 р. підписаний контракт із компанією «Арена КОМ» (Німеччина) для розробки схеми управління стадіоном і концепції безпеки з урахуванням шляхів евакуації, а спільно з компанією «Гранд Лідер» розроблена Концепція харчування.
www.city.kharkov.ua


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
ovsankaДата: Суббота, 14.11.2009, 14:16 | Сообщение # 10
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
5 грудня відбудеться урочисте відкриття стадіону "Металіст". На думку голови облдержадміністрації Арсена Авакова, це має стати додатковим стимулом для комісії УЄФА, яка 10 грудня на засіданні винесе остаточний вердикт.

"Принаймні, Харків зробив все для того, аби ЄВРО відбулося, ми – молодці. Коли я говорю "ми", я не себе маю на увазі. Я маю на увазі всіх, хто брав в цьому участь", - відзначив керівник області.

У рамках підготовки до ЄВРО-2012 вже розв'язані практично всі проблеми: стадіон готовий, додаються і реконструюються готелі, комфортабельні студентські гуртожитки, повним ходом йде реконструкція аеропорту.

"Я думаю, що до нас зауважень не буде, і ті оцінки, які нам давали офіційні і неофіційні експерти УЄФА на чолі з паном Тейлором, для Харкова вони є абсолютно компліментарними. Харків - абсолютний фаворит і місто номер один з підготовки до ЄВРО" - наголосив Арсен Аваков.


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
ovsankaДата: Среда, 18.11.2009, 19:02 | Сообщение # 11
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Стадіон «Восток» може стати другою учбово-тренувальною базою для ЄВРО-2012

Як заявив сьогодні в ході засідання виконавчого комітету міської ради Харківський міський голова Михайло Добкін, стадіон «Восток» може стати другою учбово-тренувальною базою на час проведення матчів фінального турніру чемпіонату Європи з футболу 2012 року: «Якщо можливість створення бази на цьому стадіоні виявиться реальною, ми запропонуємо області спільно профінансувати цей проект: 50% фінансування може дати місто, 50% - область. Для нас це дуже важливо, тому що в цьому випадку цей міський об'єкт отримає новий імпульс свого розвитку».


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
ovsankaДата: Среда, 18.11.2009, 19:04 | Сообщение # 12
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Малі олімпійські ігри будуть поновлені

Виконавчий комітет Харківської міської ради прийняв доповідь управління з питань фізкультури і спорту Департаменту з питань підготовки і проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу 2012 року і спорту «Про хід виконання комплексної міської програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Харкові на 2006-2011 роки».

Харківський міський голова Михайло Добкін доручив поновити проведення Малих олімпійських ігор після завершення карантинних заходів у місті Харкові.
Теґи: виконком.

18 листопада 2009, 12:59


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
ovsankaДата: Среда, 18.11.2009, 21:55 | Сообщение # 13
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Украина проиграла грекам 0-1_))))) они на Донбас Арене не выигрывают

ЗРИ В КОРЕНЬ
 
ovsankaДата: Пятница, 27.11.2009, 15:37 | Сообщение # 14
Я здесь прописан(а)
Группа: Модераторы
Сообщений: 2394
Статус: Offline
Кабмін саботує фінансування об'єктів ЄВРО-2012 в Харкові. Михайло Добкін

«Уряд припинив фінансування об'єктів ЄВРО-2012 в Харкові. На сьогоднішній день кошти міста та інвестора вже повністю вичерпані. Зірвані графіки фінансування можуть порушити ту роботу, яка стала об'єднуючою ідеєю харківської територіальної громади, влади і бізнесу», - відзначив міський голова.

Для довідки

За інформацією ЗМІ, Харків став другим з чотирьох українських міст, які готуються до європейського футбольного турніру, де Кабмін саботує своєчасне фінансування об'єктів ЄВРО-2012.


ЗРИ В КОРЕНЬ
 
vanya-chikenДата: Суббота, 28.11.2009, 01:49 | Сообщение # 15
У меня есть что сказать
Группа: Проверенные
Сообщений: 39
Статус: Offline
Металист-ЧЕМПИОН!
Quote (ovsanka)
За інформацією ЗМІ, Харків став другим з чотирьох українських міст, які готуються до європейського футбольного турніру, де Кабмін саботує своєчасне фінансування об'єктів ЄВРО-2012.

Будем чекать выборов!!!!!!!
 
Форум » Кофейня » Хобби » Футбольный фан-клуб команды "Металлист" (участие школы № 26)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024; Rambler's Top100 KinderNews.info